O nas

Ideatree for fun tworzy zespół, który od kilku lat zajmuje się organizacją i generalną realizacją gier terenowych, miejskich oraz gier planszowych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Naszą misją i głównym celem jest promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież. Zdobywane przez nas wieloletnie doświadczenie z zakresu zakresu pedagogiki, projektowania, organizacji eventów oraz oprawy graficznej wyposażyło nas w niezbędne kompetencje do stworzenia miejsca, które jest miksturą kreatywności, zabawy i fanu w połączeniu z edukacją i zdobywaniem wiedzy i nowych umiejętności. Tworzymy zespół  wykwalifikowanych pedagogów, terapeutów, animatorów czasu wolnego, doświadczonych, kreatywnych projektantów i grafików oraz doświadczony team zajmujący się całościową organizacją przedsięwzięć i projektów. 

Obecne czasy zmusiły nas do stanięcia z ekranem twarzą w twarz co ma swoje dobre strony ale również poważne konsekwencje. W dobie internetu i życia on-line nasze pociechy zaabsorbowane życiem w sieci często nie mają wielu możliwości poznania i doświadczania świata. W zabieganym życiu często zapominamy o codziennym ruchu, zdobywaniu nowych umiejętności, utrzymywaniu przyjaźni, tworzeniu nowych relacji co jest fundamentem ich zrównoważonego rozwoju. Konsekwencje życia on-line są namacalne już teraz gdy dzieci i młodzież coraz rzadziej wychodzą naprzeciw nowym aktywnościom. Ideą naszego zespołu jest zatem tworzenie gotowych oraz indywidualnych rozwiązań, które będą alternatywą spędzania wolnego czasu, nakierowane na doświadczania, poznanie, edukację w dbałości o prawidłowy rozwój, pokazując w ciekawy sposób możliwości spędzania wolnego czasu, odrywając dzieci i młodzież od wirtualnego świata. Edukacja przez zabawę, praca w zespole, zdobywanie wiedzy i kolejnych umiejętności daje dzieciom ogrom radości, podnosi samoocenę i daje wiarę we własne siły.

Zajmujemy się tworzeniem gotowych scenariuszy do samodzielnego wykonania oraz całościowym przygotowaniem eventów od pomysłu po kompleksowe ich wykonanie. Cenimy sobie pomysły i potrzeby każdego klienta dlatego nasze działania są spersonalizowane i realizowane według indywidualnych wymagań, zapewniamy wszelkie potrzebne materiały, gadżety, obsługę, a także catering. Przy współpracy ze studiem graficznym zajmujemy się projektowaniem, także całościową realizacją oprawy graficznej eventów, gier terenowych, planszowych, pomocy i wszelkich materiałów. Naszą ofertę kierujemy do firm, urzędów, szkół, przedszkoli, organizacji oraz wszystkich osób lubiących dobrą zabawę.

W sklepie Ideatree for fun możemy znaleźć całą gamę rozwiązań od darmowych gotowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu ze swoimi pociechami do zaprojektowanych indywidualnie dla konkretnej grupy wydarzeń: zabaw, gier planszowych, gier terenowych i gier miejskich.